Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Zaproszenie do udziału w 11. edycji globalnego Badania Firm Rodzinnych

Zaproszenie do udziału w 11. edycji globalnego Badania Firm Rodzinnych

  • Data wydarzenia 23 grudnia 2022
  • ·
  • Publikacja 15 grudnia 2022
  • ·

W imieniu firmy członkowskiej Izby ->  PwC oraz Stowarzyszenia Firm Rodzinnych (Family Business Network Poland) serdecznie zapraszamy do udziału w globalnym Badaniu Firm Rodzinnych.

 

Głównym celem badania jest analiza wyzwań, trendów i możliwości, jakie pojawiają się przed firmami rodzinnymi. Chcielibyśmy poznać Państwa opinię o wpływie kluczowych w dzisiejszym świecie tematów na prowadzenie biznesu.

 

Dane, które zbierzemy, pozwolą nam na opracowanie raportu zawierającego praktyczne przykłady i wskazówki dla właścicieli oraz osób zarządzających firmami rodzinnymi. Dodatkowo, udział w badaniu może być dobrą okazją dla wszystkich respondentów do zastanowienia się nad niektórymi bardzo ważnymi aspektami ich firm i własności rodzinnej.

 

Aby wziąć udział w badaniu, należy wypełnić ankietę.


 

Ankieta dostępna jest w języku polskim. Prosimy o jej wypełnienie do 23 grudnia. Zapewniamy pełną anonimowość Państwa odpowiedzi.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu z Mileną Konieczko-Arentowicz, milena.konieczko-arentowicz@pwc.com, 519 507 660.

 

O badaniu Family Business Survey to badanie przeprowadzane przez PwC na całym świecie. Roczne obroty uczestniczących firm wynoszą od 5 mln $ do ponad 6 mld $. Prawie 3000 właścicieli firm rodzinnych z 87 krajów wzięło udział w poprzedniej edycji badania