Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Zdobądź tytuł "Lidera ESG" - aplikuj do 30 września

Zdobądź tytuł "Lidera ESG" - aplikuj do 30 września

  • Data wydarzenia 30 września 2022
  • ·
  • Publikacja 05 września 2022
  • ·

„Lider ESG” to tytuł przyznawany firmom i instytucjom, które mają i realizują wyróżniającą się strategię ESG, oferują innowacyjne produkty i usługi wspierające ochronę środowiska lub zrównoważony rozwój społeczny oraz prowadzą skuteczne kampanie informacyjne i promocyjne w obszarze zrównoważonego rozwoju.

 

 

 

Zdobądź tytuł „Lidera ESG” 

 

W imieniu PwC Polska, Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz NN Investment Partners TFI serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 2. edycji konkursu „Liderzy ESG”.


Podobnie jak w pierwszej edycji, o tytuł „Lidera ESG” firmy i instytucje mogą ubiegać się w trzech kategoriach:
● Strategia ESG
● Innowacja w obszarze ESG
● Program edukacyjny w obszarze ESG

 

Specjalne wyróżnienie „Wizjonera/Wizjonerki Zielonej Transformacji" jest przyznawane osobom, które swoją postawą i autorytetem wspierają odpowiedzialny biznes.

 

„Liderów ESG” wyłoni Kapituła konkursu złożona z ekspertów w dziedzinie ESG, rynków finansowych, przedstawicieli nauki i biznesu.

 

Partnerem Strategicznym konkursu jest UN Global Compact Network Poland, Partnerami: Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOR), Konfederacja Lewiatan, Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych (PSIK), Sieć Badawcza Łukasiewicz oraz Związek Banków Polskich (ZBP), a Partnerem Medialnym: Dziennik Gazeta Prawna.

 

Więcej informacji o konkursie „Liderzy ESG” znajdzie Pan/Pani na stronie www.liderzyesg.pl

 

Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 30 września. Udział w konkursie jest bezpłatny.


Wręczenie nagród odbędzie się w grudniu podczas uroczystej gali. Szczegóły na temat tego wydarzenia podamy w późniejszym terminie.