Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Nowa edycja Folderu Izby

Nowa edycja Folderu Izby

  • Data wydarzenia 22 czerwca 2011
  • ·
  • Publikacja 26 maja 2011
  • ·

Edycja 2011/2012

 

 

Szanowni Państwo!

 

Uprzejmie informujemy, że przygotowujemy nową edycję Folderu Izby 2011/2012. Planowany nakład to 1000 egzemplarzy w polskiej wersji językowej i 1000 w hiszpańskiej.

 

Publikacja ta ma na celu jak najszersze rozpropagowanie informacji o Państwa Firmie wśród potencjalnych partnerów handlowych oraz współpracujących z nami oficjalnych instytucji polskich i hiszpańskich. Część nakładu jest przesyłana do Biur Radców Handlowych Ambasad Polskiej i Hiszpańskiej, izb regionalnych i branżowych obu krajów, pozostałe Foldery rozdawane są podczas spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i misji handlowych w których uczestniczy Izba.

 

Informacja zawarta w publikacji będzie więc wizytówką Państwa Firmy. Dlatego też zachęcamy do jak najatrakcyjniejszego zaprezentowania się na łamach tej publikacji.

 

Każda Firma Członkowska może bezpłatnie zamieścić informację o swoim profilu i działalności (ok. 4-5 zdań), dane teleadresowe osób do kontaktu i swoje logo. Materiał do folderu przygotujemy na podstawie opisów, z poprzedniej edycji folderu. Prosimy o sprawdzenie czy dane Państwa Firmy są aktualne oraz o przesłanie na adres a.franczak(@)phig.pl ewentualnych poprawek tekstu najpóźniej do dnia 15 lipca 2011 (piątek). W przypadku gdy Firma nie prześle nam wymaganych informacji w podanym terminie, w Folderze opublikowany zostanie opis Firmy z poprzedniej edycji folderu.

 

Dodatkowo, istnieje możliwość wykupienia powierzchni reklamowej. Umiejscowienie i wielkość reklam mogą Państwo zobaczyć na przykładzie edycji zeszłorocznej. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: phig(@)phig.pl

 

Serdecznie zapraszamy!