Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » SOPOT Speed Business Meeting

SOPOT Speed Business Meeting

  • Data wydarzenia 31 marca 2022
  • ·
  • Publikacja 30 marca 2022
  • ·

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielami wybranych branż.

 

Polsko - Hiszpańska Izba Gospodarcza

oraz 

Amerykańska Izba Handlowa w Polsce, Belgijska Izba Gospodarcza, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Niderlandzko – Polska Izba Gospodarcza, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza, Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza i Włoska Izba Handlowo - Przemysłowa w Polsce

 

serdecznie zapraszają na największe spotkanie networkingowe tej wiosny w Sopocie

Speed Business Meeting, 

który odbędzie się 31 marca 2022 r. o godz. 18.00,

w hotelu Sheraton Sopot 


Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

 

Zapisy

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu. Koszt uczestnictwa to 150 PLN + VAT dla firm członkowskich PHIG. Poniżej link do formularza zgłoszeniowego dla firm członkowskich. Prosimy o przesyłanie formularza do dnia 25.03.2022:

https://forms.gle/qmMzU5BKjV8tDb4u7

 

Koszt udziału dla firm niezrzeszonych wynosi 250 PLN + VAT.

W celu rejestracji firmy niezrzeszonej prosimy o kontakt mailowy na adres m.wasaznik@phig.pl

 

Regulamin wydarzenia:

https://phig.pl/uploads/2022/2022-03-sopot-speed-regulamin.pdf