Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Kongres 590 przeniesiony na wiosnę 2021

Kongres 590 przeniesiony na wiosnę 2021

  • Data wydarzenia 21 października 2020
  • ·
  • Publikacja 20 października 2020
  • ·

5. edycja Kongresu 590 odbędzie się w formie hybrydowej wiosną przyszłego roku. 

To reakcja na wprowadzenie regulacji prawnych uniemożliwiających organizację kongresu również w formie online. Temat i program Kongresu pozostają bez zmian. Jednocześnie informujemy, że kolejna edycja, jesienią 2021 r., będzie miała pełną formę hybrydową, a jej tematem przewodnim będzie rzeczywistość po pandemii.

 

Nowe przepisy dotyczące tzw. „czerwonych stref” wprowadziły zakaz organizacji konferencji i targów na terenach o najwyższych przyrostach zachorowań.

- "To nie jest dla nas łatwa decyzja. Do końca mieliśmy nadzieję i byliśmy w pełnej gotowości do realizacji Kongresu. Ale od początku podkreślaliśmy też jak ważna jest solidarność. Szczególnie w trudnych chwilach jako społeczeństwo powinniśmy działać wspólnie i odpowiedzialnie. Chcemy tu dać dobry przykład. Nowe przepisy to siła wyższa, której trzeba się podporządkować." – mówi Remigiusz Kopoczek, prezes Kongresu 590. – "Mamy tu pełne wsparcie i zrozumienie partnerów. Trudne okoliczności sprzyjają tworzeniu nowych rozwiązań. Nasi partnerzy to organizacje nastawione na innowacje." – dodaje.

 

Stale aktualizowane informacje publikujemy na stronie internetowej (kongres590.pl), Twitterze (twitter.com/Kongres590) i Facebooku (facebook.com/Kongres590).