Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Kraków: Speed Business Meeting

Kraków: Speed Business Meeting

  • Data wydarzenia 30 października 2019
  • ·
  • Publikacja 18 lipca 2019
  • ·

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Speed Business Meetingu do Krakowskiego Parku Technologicznego. Uczestnicy tej edycji nie tylko będą mogli nawiązać kontakty w międzynarodowym środowisku izb bilateralnych, ale również dowiedzieć się, jak wyglądają nowe modele współpracy w zmieniającej się dynamicznie gospodarce regionu.

 

Polsko - Hiszpańska Izba Gospodarcza oraz Belgijska Izba Gospodarcza, Brytyjsko – Polska Izba Handlowa, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Niderlandzko – Polska Izba Gospodarcza, Polsko – Ukraińska Izba Gospodarcza i Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego

 

serdecznie zapraszają na Speed Business Meeting, który odbędzie się

 30 października 2019 r. o godz. 18.00,

w Krakowskim Parku Technologicznym, Podole 60, 30-394 Kraków

 

KRAKOWSKI SPEED BUSINESS MEETING W KRAKOWSKIM PARKU TECHNOLOGICZNYM

Co napędza rozwój Przemysłu 4.0 w Małopolsce?

 

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielami wybranych branż. Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

 

Uczestnicy tej edycji nie tylko będą mogli nawiązać kontakty w międzynarodowym środowisku izb bilateralnych, ale również dowiedzieć się, jak wyglądają nowe modele współpracy w zmieniającej się dynamicznie gospodarce regionu. O najważniejszych aktorach stymulujących rozwój czwartej rewolucji przemysłowej w Małopolsce i dobrej współpracy startupów i dużych firm opowie Bartosz Józefowski, kierownik programu akceleracyjnego KPT ScaleUp.

 

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoba z firmy). Koszt uczestnictwa to 100 PLN + VAT dla firm członkowskich PHIG i 200 PLN + VAT dla firm niezrzeszonych. W załączeniu przesyłamy Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin spotkania. Prosimy o przesyłanie formularza do dnia 25.10.2019.

 

Program:

18:00 – 18:15 Rejestracja uczestników

18:15 – 18:25 Oficjalne otwarcie

18:25 - 18:50 Co napędza rozwój Przemysłu 4.0 w Małopolsce? Bartosz Józefowski, kierownik programu akceleracyjnego KPT ScaleUp

18:50 – 19:50 Speed Business Meeting

19:50 – 21:00 Koktajl i networking