Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Śniadanie biznesowe dot. prawa zamówień publicznych

Śniadanie biznesowe dot. prawa zamówień publicznych

  • Data wydarzenia 08 października 2019
  • ·
  • Publikacja 11 lipca 2019
  • ·

Kancelaria Kochański & Partners, Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Polsko-Kanadyjska Izba Gospodarcza oraz Włoska Izba Handlowo - Przemysłowa w Polsce zapraszają do udziału w seminarium: "Nowe Prawo Zamówień Publicznych - co oznacza dla przedsiębiorców?"

 

 

 

Data: 8 października 2019, godz. 10.00 – 12:30

Miejsce: kancelaria Kochański & Partners, Plac Piłsudskiego 1, Warszawa

Prelegenci: radca prawny Katarzyna Cybulska i adwokat Marek Jeżewski

 

12 lipca 2019 r. Rada Ministrów przyjęła długo oczekiwany projekt nowej ustawy - Prawa zamówień publicznych, która wejdzie w życie z dniem 1 stycznia 2021 r.


Nowe prawo wprowadza szereg kluczowych zmian w stosunku do obecnych przepisów, w tym nowe procedury udzielania zamówień, zmiany w postępowaniu odwoławczym, nowe postępowanie pojednawcze dotyczące sporów wynikających z realizacji umowy oraz listę niedozwolonych klauzul.  


Mając na uwadze kluczowe znaczenie nowej ustawy dla przedsiębiorców biorących udział w przetargach publicznych - zarówno w zakresie umów o budowę, jak i usług lub dostaw - kancelaria Kochański & Partners zaprasza na śniadanie biznesowe, podczas krtórego omówione zostaną najważniejsze zmiany w prawie oraz ich konsekwencje.


Udział bezpłatny dla firm członkowskich zrzeszonych w izbach współorganizujących wydarzenie.

Formularz zgłoszeniowy online