Oferta pracy - specjalista ds. eksportu z językiem hiszpańskim

PHIG.pl » Ogłoszenia » Praca » Oferta pracy - specjalista ds. eksportu z językiem hiszpańskim

GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole. Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Specjalista ds. eksportu z językiem hiszpańskim

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz budowanie trwałych relacji biznesowych;

Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów;

Negocjacje handlowe z klientami;

Kompleksowa obsługa klientów;

Przygotowywanie ofert handlowych;

Kontrola spływu należności;

Ścisła współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania:

Biegła znajomość jęz. hiszpańskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową – warunek konieczny;

Znajomość jęz. angielskiego mile widziana;

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

Łatwość nawiązywania kontaktów;

Duża samodzielność i kreatywność w działaniu;

Entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem.

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Narzędzia niezbędne do pracy (laptop i telefon komórkowy);

Miłą atmosferę w pracy;

Pakiet medyczny, sportowy oraz ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłani CV na adres: rekrutacja@gtv.com.pl

Dane do kontaktu

rekrutacja@gtv.com.pl

+22 444 73 70