Oferta pracy: Recepcjonista/Recepcjonistka – Sekretarz/Sekretarka

PHIG.pl » Ogłoszenia » Praca » Oferta pracy: Recepcjonista/Recepcjonistka – Sekretarz/Sekretarka

OFERTA PRACY

Kancelaria TaylorWessing e|n|w|c E. Stobiecka, Kancelaria prawna sp. k., międzynarodowa kancelaria oferująca pełen zakres usług prawnych poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Recepcjonista/Recepcjonistka – Sekretarz/Sekretarka

- umowa na zastępstwo

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Kancelaria aktualnie potrzebuje osoby, która wesprze zespół administracyjny jako Recepcjonista/Recepcjonistka – Sekretarz/Sekretarka. Wymiar czasu pracy: pełen etat (praca cały tydzień w godzinach wczesno popołudniowych/ wieczornych).

Wymagania:

    bardzo dobra znajomość angielskiego;
    znajomość niemieckiego będzie bardzo mile widziana;
    bardzo dobra znajomość MS Word i pakietu Office;
    wysoka kultura osobista, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
    zaangażowanie i dobra organizacja pracy;
    umiejętność pracy pod presją czasu;
    komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

    stabilną pracę w międzynarodowej firmie;
    umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
    możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na t.szuba@taylorwessing.com.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelaria TaylorWessing e|n|w|c E. Stobiecka, Kancelaria prawna sp. k., z siedzibą w warszawie, ul. Mokotowska 1 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest TaylorWessing e|n|w|c E. Stobiecka, Kancelaria prawna sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul.Mokotowskiej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dane do kontaktu

t.szuba@taylorwessing.com