Oferta pracy: pracownik administracyjno - biurowy

PHIG.pl » Ogłoszenia » Praca » Oferta pracy: pracownik administracyjno - biurowy

CINTAF POLSKA sp. z o.o.

Pracownik administracyjno - biurowy

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Realizacja codziennych obowiązków biurowych
  • Zarządzanie korespondencją firmową
  • Prowadzenie rejestrów, gromadzenie informacji i ich systematyzowanie
  • Przygotowywanie dokumentacji ze spotkań
  • Obsługa wizyt w siedzibie firmy
  • Prowadzenie kalendarza, organizacja podróży i spotkań Dyrekcji oraz osób przez niego wskazanych
  • Gdy konieczne, tłumaczenie podczas podróży Dyrekcji oraz pomoc w spotkaniach
  • Zarządzanie dokumentacją urzędową (odbieranie i wysyłanie)
  • Tłumaczenie (pol-hiszp, hiszp-pol) dokumentów na spotkaniach, również telefonicznie, mailowo etc członków zarządu lub obcojęzycznych pracowników
  • Organizacja faktur i ich archiwizacja oraz wysyłanie do osób zainteresowanych
  • Zarządzanie artykułami biurowymi, w tym również kuchennymi
  • Dokładne prowadzenie bilansu wpłat i wypłat do/z kasy
  • Przygotowywać dokumenty księgowe wymagane przez biuro księgowe oraz związane z zatrudnieniem

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku biurowym min. 2 – 3 lata
  • Znajomość języka hiszpańskiego (język angielski będzie atutem)
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji
  • Znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Kreatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę pełną wyzwań
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • Pracę w centrum Warszawy niedaleko hotelu Novotel Centrum
  • Międzynarodowe środowisko pracy

Prosimy o przesyłanie CV na adres info@cintaf.pl oraz o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133, poz.883)."

Dane do kontaktu

info@cintaf.pl