Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Webinarium: Bezpieczeństwo systemów automatyki przemysłowej okiem praktyka

Webinarium: Bezpieczeństwo systemów automatyki przemysłowej okiem praktyka

KPMG Sp. z o.o

  • Dodano 28 czerwca 2018
  • ·

KPMG zaprasza do udziału w webinarium poświęconemu tematyce bezpieczeństwa automatyki przemysłowej. 

 

2018.06.28

Godzina 11:00

webcasty.kpmg.pl


 

Zapraszamy do udziału w webinarium KPMG w Polsce, poświęconemu tematyce bezpieczeństwa automatyki przemysłowej. Podczas webinarium podzielimy się naszymi obserwacjami w zakresie przyczyn najczęstszych problemów z zapewnieniem bezpieczeństwa systemów automatyki przemysłowej oraz sposobami, w jaki można im przeciwdziałać.

 

Pełna separacja systemów automatyki przemysłowej od sieci biurowych to mit. Systemy automatyki przemysłowej projektowane były z myślą o niezawodności, bez uwzględnienia dzisiejszych uwarunkowań związanych z cyberprzestępczością. Przestarzałe systemy, protokoły niezapewniające bezpieczeństwa, problemy z wyeliminowaniem znanych podatności to tylko wybrane wyzwania z zakresu cyberbezpieczeństwa systemów automatyki przemysłowej.

 

W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy do udziału w godzinnym webinarium, które rozpocznie się 28 czerwca o godzinie 11:00. Udział jest bezpłatny.


Zapisz się na webcast

 

Agenda:

przedstawienie kluczowych obszarów umożliwiających podniesienie obecnego poziomu bezpieczeństwa,

przekazanie kierunkowych porad w odniesieniu do implementacji zabezpieczeń.