Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Speed Business Meeting w Warszawie

Speed Business Meeting w Warszawie

  • Data wydarzenia 07 listopada 2017
  • ·
  • Publikacja 01 sierpnia 2017
  • ·

Polsko - Hiszpańska Izba Gospodarcza oraz Izby: Belgijska, Francusko-Polska, Niderlandzko – Polska, Polsko-Niemiecka, Polsko-Portugalska, Polsko-Szwajcarska i Skandynawsko-Polska serdecznie zapraszają na Speed Business Meeting w Warszawie.

 

Polsko - Hiszpańska Izba Gospodarcza oraz Belgijska Izba Gospodarcza, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Niderlandzko – Polska Izba Gospodarcza, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza, Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza i Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza


serdecznie zapraszają na Speed Business Meeting

który odbędzie się 7 listopada 2017 r.

o godz. 18.00

w Hotelu Westin, Al. Jana Pawła II 21 w Warszawie.

 

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielami wybranych branży.

 

Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

 

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoby z firmy). Koszt uczestnictwa to 100 PLN + VAT dla firm członkowskich PHIG i 200 PLN + VAT dla firm niezrzeszonych. W załączeniu przesyłamy Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin spotkania. Prosimy o przesyłanie formularza do dnia 30.10.2017.

 

Program:

17.30 – 18.00 Rejestracja

18.00 – 18.10 – Powitanie

18.10 - 19.10 - Speed Business Meeting

19.10 – 21.00 – Business Mixer